ZDROWIE – TLENOTERAPIA HIPERBARYCZNA TARNÓW

WSPOMAGANIE LECZENIA

Zabieg w komorze hiperbarycznej wpływa na naczynia włosowate i powoduje ich powiększenie. Ma to wpływ na dostarczenie większej ilości tlenu do wszystkich narządów. Podczas zabiegu, choremu, podawany jest również czysty tlen – co wzmacnia jego stężenie w naczyniach krwionośnych. 

Stymulowany organizm oddycha tlenem o skoncentrowanej objętości.

Tlenoterapia hiperbaryczna wspiera wrodzone właściwości samo regeneracyjne organizmu i jest polecana Państwu na wiele dolegliwości.

Nasz gabinet TLENOTERAPI HIPERBARYCZNEJ TARNÓW to przede wszystkim zabiegi poprawiające:

  • wzmożona produkcja komórek macierzystych
    poprawa ogólnego krążenia krwi
  • przeciwdziałanie dolegliwościom układu krążenia
  • lepsza regeneracja i głębszy sen
  • wsparcie rehabilitacji i utrwalenie efektu zabiegu masażu

KORZYŚCI ZDROWOTNE TLENOTERAPII HIPERBARYCZNEJ

Problemy zdrowotne w obecnym okresie to problem dotykający coraz szerszej grupy wiekowej. Pragnąc, cieszyć się zdrowiem razem z Państwem, wprowadzamy, nową, medycznie przebadaną, terapię – hiperbarycznej terapii tlenowej.

Bez odpowiedniego natlenienia komórek wszystkich narządów, Nasze ORGANIZMY, nie są w stanie poprawnie funkcjonować. Udostępniony Państwu zabieg TLENOTERAPII spełnia medyczne wymagania służące poprawie dotlenienia całego krwiobiegu.

Tlenoterapia Tarnów to zabiegi, które przyspieszają Państwa regenerację. Odpowiednio porcjowane podawanie tlenu  wspiera osłabiony organizm po zabiegu lub przeszczepie. Tlenoterapia hiperbaryczna to poprawa Twojego  całego układu odpornościowego.

Jeśli jesteś po zabiegu medycznym, lub Twoja sprawność została obniżona, serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Zawsze zaproponujemy adekwatne rozwiązanie w najlepszym dla Państwa terminie.

Dodaj komentarz

You may also like these